RT1206CRD072K55L
MFR.Part #
RT1206CRD072K55L
JLCPCB Part #
C4294686
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS