RT1206CRD072K49L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRD072K49L
JLCPCB Part #
C2148747
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS