RT1206CRD07200RL
MFR.Part #
RT1206CRD07200RL
JLCPCB Part #
C2148824
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS