RT1206CRD071R6L
MFR.Part #
RT1206CRD071R6L
JLCPCB Part #
C4125119
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS