RT1206CRD071R54L
MFR.Part #
RT1206CRD071R54L
JLCPCB Part #
C4177275
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS