RT1206CRD071R37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRD071R37L
JLCPCB Part #
C1700428
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS