RT1206CRD071K4L
MFR.Part #
RT1206CRD071K4L
JLCPCB Part #
C871575
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS