RT1206CRC0795R3L
MFR.Part #
RT1206CRC0795R3L
JLCPCB Part #
C1698444
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS