RT1206CRC07820KL
MFR.Part #
RT1206CRC07820KL
JLCPCB Part #
C1698409
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS