RT1206CRC0775KL
MFR.Part #
RT1206CRC0775KL
JLCPCB Part #
C1697155
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS