RT1206CRC07430KL
MFR.Part #
RT1206CRC07430KL
JLCPCB Part #
C1696950
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS