RT1206CRC073K3L
MFR.Part #
RT1206CRC073K3L
JLCPCB Part #
C4318387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS