RT1206CRC0718R2L
MFR.Part #
RT1206CRC0718R2L
JLCPCB Part #
C4114438
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS