RT1206CRC07118KL
MFR.Part #
RT1206CRC07118KL
JLCPCB Part #
C1698973
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS