RT1206CRC0710R2L
MFR.Part #
RT1206CRC0710R2L
JLCPCB Part #
C1698997
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS