RT1206CRB0797K6L
MFR.Part #
RT1206CRB0797K6L
JLCPCB Part #
C4118550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS