RT1206CRB0795R3L
MFR.Part #
RT1206CRB0795R3L
JLCPCB Part #
C1705455
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS