RT1206CRB0780R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRB0780R6L
JLCPCB Part #
C1705332
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS