RT1206CRB07787RL
MFR.Part #
RT1206CRB07787RL
JLCPCB Part #
C3985815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS