RT1206CRB07732KL
MFR.Part #
RT1206CRB07732KL
JLCPCB Part #
C1705564
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS