RT1206CRB076K04L
MFR.Part #
RT1206CRB076K04L
JLCPCB Part #
C1705496
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS