RT1206CRB0762KL
MFR.Part #
RT1206CRB0762KL
JLCPCB Part #
C1705490
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS