RT1206CRB07620RL
MFR.Part #
RT1206CRB07620RL
JLCPCB Part #
C4109337
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS