RT1206CRB0751K1L
MFR.Part #
RT1206CRB0751K1L
JLCPCB Part #
C4171774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS