RT1206CRB074K64L
MFR.Part #
RT1206CRB074K64L
JLCPCB Part #
C1705596
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS