RT1206CRB074K12L
MFR.Part #
RT1206CRB074K12L
JLCPCB Part #
C1705595
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS