RT1206CRB07487KL
MFR.Part #
RT1206CRB07487KL
JLCPCB Part #
C1705550
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS