RT1206CRB0744K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRB0744K2L
JLCPCB Part #
C1705560
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS