RT1206CRB0742R2L
MFR.Part #
RT1206CRB0742R2L
JLCPCB Part #
C1711966
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS