RT1206CRB073K92L
MFR.Part #
RT1206CRB073K92L
JLCPCB Part #
C3915342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS