RT1206CRB073K65L
MFR.Part #
RT1206CRB073K65L
JLCPCB Part #
C1706496
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS