RT1206CRB0736RL
MFR.Part #
RT1206CRB0736RL
JLCPCB Part #
C3967335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS