RT1206CRB07301RL
MFR.Part #
RT1206CRB07301RL
JLCPCB Part #
C1713764
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS