RT1206CRB072K43L
MFR.Part #
RT1206CRB072K43L
JLCPCB Part #
C1713703
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS