RT1206CRB0723R2L
MFR.Part #
RT1206CRB0723R2L
JLCPCB Part #
C3963758
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS