RT1206CRB071K69L
MFR.Part #
RT1206CRB071K69L
JLCPCB Part #
C1702626
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS