RT1206CRB071K18L
MFR.Part #
RT1206CRB071K18L
JLCPCB Part #
C1702619
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS