RT1206CRB071K13L
MFR.Part #
RT1206CRB071K13L
JLCPCB Part #
C4029935
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS