RT1206CRB07187RL
MFR.Part #
RT1206CRB07187RL
JLCPCB Part #
C1702663
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS