RT1206CRB0716RL
MFR.Part #
RT1206CRB0716RL
JLCPCB Part #
C4194606
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS