RT1206CRB0716R2L
MFR.Part #
RT1206CRB0716R2L
JLCPCB Part #
C1704523
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS