RT1206CRB07165KL
MFR.Part #
RT1206CRB07165KL
JLCPCB Part #
C4127258
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS