RT1206BRE07825KL
MFR.Part #
RT1206BRE07825KL
JLCPCB Part #
C871475
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS