RT1206BRE077K32L
MFR.Part #
RT1206BRE077K32L
JLCPCB Part #
C871466
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS