RT1206BRE0778K7L
MFR.Part #
RT1206BRE0778K7L
JLCPCB Part #
C871463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS