RT1206BRE0776R8L
MFR.Part #
RT1206BRE0776R8L
JLCPCB Part #
C6460956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS