RT1206BRE0754K9L
MFR.Part #
RT1206BRE0754K9L
JLCPCB Part #
C871378
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS