RT1206BRE0753K6L
MFR.Part #
RT1206BRE0753K6L
JLCPCB Part #
C871374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS