RT1206BRE07523RL
MFR.Part #
RT1206BRE07523RL
JLCPCB Part #
C871369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS