RT1206BRE0741R2L
MFR.Part #
RT1206BRE0741R2L
JLCPCB Part #
C871307
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS